Transport Całopojazdowy

Dzięki wielozadaniowej i niezawodnej flocie ciągników siodłowych spełniających najwyższe normy spalin  EURO 5 I EURO 6 oraz szerokiej gamie naczep jesteśmy w stanie zapewnić usługi na najwyższym poziomie. W naszym zapleczu pojazdów posiadamy:

  • naczepy typu firanka/plandeka o ładowności 27 ton i pojemności 101m3. Możliwości załadunku tyłem, bokiem lub górą. Naczepy posiadają poszerzany port tylny do przewozu m.in. AGD oraz przystosowane są do przewozu stali.
  • Naczepy Walking floor (ruchome podłogi), samowyładowcze o ładowności 25 ton, pojemności 93m3 stosowane do przewozu materiałów sypkich, jak piachu, żwiru, węgla, czy trocin.
  • Pojazdy dostawcze do 3,5t i do 7,5t ładowności.

Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w systemy GPS oraz telefony, dzięki czemu przez cały czas możliwa jest weryfikacja statusu usługi.

Transport ekspresowy

Najważniejszy jest czas? W naszej ofercie posiadamy także usługę transportu ekspresowego, w której maksymalnie optymalizujemy czas realizacji transportu, tak aby towar dotarł z punktu A do punktu B w możliwie najkrótszym czasie.

Szybka realizacja i niskie koszty

Oferujemy transport całopojazdowy naszą nowoczesną i ekonomiczną flotą, co gwarantuje szybką realizację i niskie koszty realizacji usługi.

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły na temat naszej oferty. Jesteśmy pewni, że spełnimy wszystkie Twoje wymagania.